Company Logo

Informacje o Klubie

Działalność Klubu Sztuk i Sportów Walki "Shogun" datuje się od roku 1988; początkowo jako sekcja filii TKKFu "Spartakus", a po rejestracji w Urzędzie Wojewódzkim w dniu 12 maja 1992 r. - jako stowarzyszenie sportowe. Klubem kieruje zarząd. Terenem działania Klubu jest województwo śląskie. Siedziba Klubu znajduje się przy ulicy Franciszka Kawy 12 w Mysłowicach w dzielnicy Brzęczkowice.

klub - zdjęcie 1

Klub należy do Polskiego Związku Ju-Jitsu, na zlecenie którego raz w roku organizuje zawody sportowe o randze krajowej. Klub uczestniczy również z pokazami sztuk walk na festynach i imprezach miejskich - zarówno tych organizowanych przez Urząd Miasta Mysłowice, jak i organizacje pozarządowe. Natomiast w okresie letnim organizowane są obozy sportowe.

NIE CZEKAJ - PRZYJDŹ DO NAS !

klub - zdjęcie 2

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO !

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO SIŁOWNI.

Klub Sztuk i Sportów Walki S H O G U N
sala główna:
ul. Franciszka Kawy 12
41-412 Mysłowice

zajęcia ju-jitsu są prowadzone ponadto w miejscowościach:
MYSZKÓW, ŻARKI LETNISKO


biuro: ul. Stokrotek 9/5
41-400 Mysłowice

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: +48 601-076-714

zobacz dojazd na mapie »
Downloaded from free Joomla templates | free website templates | Free PSD Files. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.