Company Logo

Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT DOT. SIŁOWNI

Zapraszamy na siłownię, która czynna jest w godzinach otwarcia Klubu. Karnety można zakupić wyłącznie u Patryka Jędyk, który od teraz będzie sprawował pieczę nad siłownią. Wszelkie awarie i problemy proszę zgłaszać do niego. Prosimy także o odkładanie sprzętu na miejsce i nie pozostawianie obciążeń na sztangach. Z góry dziękujemy.

SAMOOBRONA KOBIET

Ruszamy z zapisami na zajęcia samoobrony dla kobiet. Planowane są na wtorki i czwartki na godzinę 20. Szczegóły pod nr telefonu 502-573-974 Nie czekaj, zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo!

UWAGA

Zgłoszenia na uroczystość XXV-lecia Klubu przyjmowane są do 20 października br. Wpłaty w wysokości 60 zł/os należy przesłać na nr konta:
45 1240 4315 1111 0000 5301 2098 .

W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel 601-076-714

25-lecie Klubu

Uprzejmie informujemy, że w tym roku Klub Shogun będzie obchodził jubileusz XXV-lecia. Z tej okazji zapraszamy wszystkich działaczy, członków, sympatyków Klubu na uroczystość, która odbędzie się w dniu 10 listopada br. Koszt 60zł od osoby. Na górze strony znajduje się formularz zgłoszenia na uroczystość. Szczegóły zostaną podane niebawem.

Ogólnopolski Dzień Marzeń

Serdecznie zapraszamy na grę miejską, jesteśmy partnerem tej akcji, Start godz. 10 Śląski Urząd Wojewódzki plac Sejmu Śląskiego.

Już 20 maja w Katowicach odbędzie się „Dzień Marzeń”. To cykliczna akcja Fundacji Mam Marzenie, która w tym roku przyjmie formę gry miejskiej dla całych rodzin. Rejestracja uczestników trwa do 18 maja.

 

Dzień Marzeń” to inicjatywa, która skierowana jest do dzieci, rodziców i lekarzy. Jego inspiracją było życzenie jednego z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, który mając szansę na spełnienie swojego marzenia, zapragnął zorganizować badania profilaktyczne wśród swoich rówieśników. Chciał w ten sposób podkreślić znaczenie wczesnego rozpoznania choroby i tym samym zwiększenia szansy na pełne wyleczenie.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Dzień Marzeń

Wyniki- Liga dzieci i młodzieży 22.04.2017

 

W dniu 22 kwietnia br. na hali MOSiR przy ul. Alfreda 1 w Katowicach odbył się kolejny turniej z cyklu Ligi Dzieci i Młodzieży, a także Otwarty Puchar Śląska Juniorów w Ju-Jitsu.

 

Nie zabrakło zawodników naszego klubu, który zajęli poszczególne miejsca:

Czytaj więcej: Wyniki- Liga dzieci i młodzieży 22.04.2017

Gala Sportu 2017

 

W dniu 21 kwietnia br. na hali MOSiR przy ul. Bończyka w Mysłowicach odbyła się uroczysta Gala Sportu 2017, podczas której prezydent Edward Lasok wręczył nagrody dla najlepszych mysłowickich sportowców i trenerów za wybitne osiągnięcia w roku 2016. Wśród nagrodzonych byli także reprezentanci naszego klubu.

 

Nagrodę w kategorii Trener otrzymali:

 

1.      Leszek Siekański

Czytaj więcej: Gala Sportu 2017
Downloaded from free Joomla templates | free website templates | Free PSD Files. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.